image Sulmohet autobusi i KB Peja në dalje të Mitrovicës - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Basketboll

Sulmohet autobusi i KB Peja në dalje të Mitrovicës – VIDEO

news image

Autobusi i skuadrës së Pejës është sulmuar në dalje të Mitrovicës.

Raportohet se autobusi me lojtarët e Pejës është gjuajtur me mjete të forta.

Pamjet i kanë publikuar mediat, ku shihen dëmet ndaj autobusit dhe shihen Policia në vendin e ngjarjes.

Sipas raportimeve, dyshohet se sulmi u bë nga një grup i organizuar.

/GazetaSinjaliSport/