COVID-19

Të infektuar

1070

Të shëruar

841

Të vdekur

30

Showbiz/ Sonte për Prishtinën këndon Shpat Deda

news image

Kantautori i njohur shqiptar, Shpat Deda, do të performojë sonte live, shkruan Gazeta Sinjali.

Performanca e tij 45 minutëshe do të fillojë në orën 20:30, njoftoi kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili tha se kjo “do të na bëjë qëndrimin më të lehtë në banesat dhe shtëpitë tona”.

Ahmeti bëri të ditur se gjatë javëve në vazhdim do të transmetohen rrethnjëqind (100) performanca kulturore, sportive e edukative./Gazeta Sinjali/

#rriNshpi e ngo live me Shpat Deda🎙Përmes platformës #rriNshpi me neve, sonte në ora 20:30 do të fillojmë shfaqjen e…

Gepostet von Shpend Ahmeti am Freitag, 1. Mai 2020

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: