image Skenë e pabesueshme në Botërorin e femrave, basketbollistet e 'Malit' rrihen mes vete
[wp-story id="814678"]

Basketboll

Skenë e pabesueshme në Botërorin e femrave, basketbollistet e ‘Malit’ rrihen mes vete

news image

Në Botërorin e basketbollit në konkurrencën e femrave ka ndodhur një skenë e pabesueshme.

Incidenti ndodhi pas ndeshjes mes Serbisë dhe Malit, në Botërorin që po mbahet në Australi.

Ndeshjen e fitoi Serbia, por shfaqja kryesore ishte pas lojës, pasi dy basketbolliste të Malit u përfshinë në një rrahje, teksa kamera kapi incidentin, përderisa po xhironte intervistën e një basketbollisteje serbe.

/GazetaSinjali/