image Skandaloze: Rrahje e madhe mes Plisave e Xhebrailave
[wp-story id="814678"]

Futboll

Skandaloze: Rrahje e madhe mes Plisave e Xhebrailave

news image

Prishtina e Ballkani do të luajnë duelin derbi të xhiros së pestë në Albi Superligë.

Ky duel do të nis nga ora 20, dhe zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan FFK.

E para duelit është parë një përleshje e madhe mes tifozëve të dy skuadrave.

Më posht pamje:

Për këtë sfidë tashmë janë publikuar formacionet zyrtare:

PRISHTINA – BALLKANI, 20:00

Prishtina: Nika, Mici, Pllana, Bytyqi, Useini, Gashi, En. Krasniqi, Hamiti, Pefqeli, Uka, Kryeziu.

Ballkani: Frashëri, Kuq, Thaqi, Jashanica, Dellova, As.Thaqi, Emërllahu, Korenica, Gripshi, Krasniqi e Rrahmani.

/GazetaSinjaliSport/