image “S’kam as rrogë”, Aziz Salihu kërkon shtëpi për fëmijët e tij, shprehet i zhgënjyer me Kurtin dhe Vetvendosjen
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

“S’kam as rrogë”, Aziz Salihu kërkon shtëpi për fëmijët e tij, shprehet i zhgënjyer me Kurtin dhe Vetvendosjen

news image

Legjenda e boksit, Aziz Salihu, ka folur rreth karrierës së tij të bujshme dhe vlerësimin e mangët qe po e merr nga shteti.

Ai rrëfeu për jetën dhe të arriturat e tij, derisa nuk fshehu as zhgënjimin që ka me trajtimin qē po i bëhet nga institucionet.

“S’ka shpi, as rrogë, unë për këtë shtet kam boksu”, u shpreh ai.

Po ashtu deklaroi se është i zhgënjyer edhe me kryeministrin Albin Kurti dhe Vetvendosjen që nuk e pranojnë në njē takim.

Rrëfimin e Salihut e gjeni në linkun më poshtë.

/GazetaSinjali/