image Si të keni vetullat e trasha sikur Dua Lipa apo Gigi Hadid
[wp-story id="814678"]

Këshilla

Si të keni vetullat e trasha sikur Dua Lipa apo Gigi Hadid

news image

Gigi, Zendaya dhe Dua kanë vetullat të trasha dhe natyrale.

Por si t’i keni edhe ju njëjtë?

Nëse nuk preferoni “brow lamination” – një metodë që kryhet nga estetistet dhe u jep vetullave formë që i ndihmon të qëndrojnë të krehura dhe të ngritura sipër mund të praktikoni një tjetër mënyrë për lyerjen e vetullave.

Grimierja Lauren D’Amelio Vente rekomandon përdorimin e një sapuni për vetullat dhe këshilloi që të mos përdoret xheli.

/GazetaSinjali/