image Shumë artistë të njohur morën pjesë në varrimin e Albert Krasniqit - Sinjali

Shumë artistë të njohur morën pjesë në varrimin e Albert Krasniqit

news image

Shumë emra nga estrada ishin të pranishëm, për t’i dhënë lamtumirën e fundit, Albert Krasniqit, që dyshohet se u vra mbrëmë nga babai i tij, Skender Krasniqi, shkruan Gazeta Sinjali.

Skivi, Gold AG, Burak Vehapi dhe DJ Gamble janë ndër emrat që ishin të pranishëm në varrimin e tij.

Në varrim ishte e pranishme edhe ish-bashkëshortja e Albertit, Besa Gashi, ku para pak kohësh i dhanë fund martesës.

Alberti u varros sot në orën 15: 00, në varrezat e qytetit në lagjen Dragodan të Prishtinës. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: