COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Shënohet goli i gjashtë në ndeshjen Bayern Munchen-Frankfurt

news image

Ndeshja mes Bayern Munchenit dhe Frankurtit po shndërrohet në spektakël të golave.

Tashmë skuadra bavareze ka shënuar golin e katërt, transmeton Gazeta Sinjali.

Mbrojtësi anësor, Alphonso Davies pas një driblimi të bukur arriti që të shënoi në portën e Trapp në minutën e 61-të.

Rezultati momental është 4:2 në të mirë të bavarezëve./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: