image Shënohet goli i dytë në Etihad, Carvalho barazon rezultatin - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Futboll

Shënohet goli i dytë në Etihad, Carvalho barazon rezultatin – VIDEO

news image

Manchester City dhe Liverpooli janë duke zhvilluar xhiron e fundit në Kupën e Carabao.

“Qytetarët” zhbllokuan sfidën të parët, duke realizuar me anë të Haaland, pasi De Bruyne e asistoi atë në minutën e 10-të.

“Të Kuqtë” kanë reaguar shpejt duke barazuar rezultatin 10 minuta më vonë, me anë të Fabio Carvalhos në minutën e 20-të, për rezultatin 1-1.

/GazetaSinjaliSport/