image S4MM ndahet nga gruaja - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

56.412

Të shëruar

49.713

Të vdekur

1.420

S4MM ndahet nga gruaja

news image

Nuk kishin shumë kohë që ishte martuar, por reperi nga Tetova, S4MM, po përflitet se tashmë është ndarë nga bashkëshortja e tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Ata i kanë fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta dhe e gjithashtu nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetin social Instagram, gjë që ka ngjallur dyshime te fansat e tij.

S4MM para se të martohej për një kohë të gjatë ka qenë në lidhje me ish-bashkëshorten e tij.

Sa i përket muzikës, reperi ka paralajmëruar këngën e tij më të re “Tradhtare”, e cila pritet të publikohet së shpejti, por nuk dihet nëse ka të bëjë me ndarjen nga ish-partnerja e tij. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: