image Ronela pesimiste: Unë nuk do ta fitoj kurrë Eurovisionin - Sinjali

Ronela pesimiste: Unë nuk do ta fitoj kurrë Eurovisionin

news image

Ronela Hajati do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision” i cili mbahet në Torino të Italisë.

Kënga me të cilën do të performojë quhet “Sekret”, këngë kjo e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’, ajo ka thënë se nuk do ta fitojë kurrë këtë garë muzikore dhe as që e mendon këtë gjë.

Ronela shprehet se kënga e saj nuk flet “as për drogë dhe as për 500 goca që mund t’i shëtisësh me Ferrari”.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: