image Ronaldo në stërvitje me djalin e tij, vjen me një mesazh të bukur

Futboll

Ronaldo në stërvitje me djalin e tij, vjen me një mesazh të bukur

news image

Cristiano Ronaldo ka përfunduar pushimet dimërore në Dubai me familjen, mirëpo nuk kanë munguar edhe stërvitjet.

Stërvitjet ai i kryente me djalin e tij të madh Cristiano Junior, madje e postoi edhe një fotografi.

E tashmja dhe e ardhmja”, shkroi Ronaldo në përshkrimin e fotografive.

Djali i Ronaldos pritet të jetë një yll i madh i futbollit në vitet e ardhshme.

/Gazeta Sinjali Sporti/