image Reagon Vlora Çitaku nga Departamenti i Shtetit Amerikan – bashkë me Sekretarin e Shtetit, Pompeo - Sinjali

Postim/ Reagon Vlora Çitaku nga Departamenti i Shtetit Amerikan – bashkë me Sekretarin e Shtetit, Pompeo

news image

Ambasadorja në SHBA, Vlora Çitaku, përmes rrjetit të saj social në Tëitter ka shkruar për ngjarjen e cila po merr pjesë në Departamentin e Shtetit Amerikan, për organizimin e ndarjes së çmimeve internacionale ‘Gratë e guximshme’ në Amerikë’.

Ajo ka njoftuar për tri gratë e guximshme shqiptare të cilat ndodhen atje, ku të pranishëm janë edhe Melania Trump dhe Sekretari i Shtetit, Mike Pompeo.

“Fuqia e gruas”, shtoi Çitaku, e cila gjatë ditës së djeshme ishte emri më i komentuar pas largimit nga posti i ambasadores./ Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: