COVID-19

Të infektuar

1158

Të shëruar

876

Të vdekur

30

Futboll/ Rashica përmallohet për futbollin

news image

Futbollisti kosovar, Milot Rashica përmes një postimi në Instagram ka treguar se po i mungon futbolli dhe të shënuarit gol.

‘Po më mungon ajo ndjenjë’, ka shkruar Rashica në postimin e tij duke e shoqëruar me një fotografi ku shieht duke festuar një gol, transmeton Gazeta Sinjali.

Përveç Valdrin Mustafës, që është shëruar tashmë, asnjë futbollist i kombëtares së Kosovës nuk është prekur nga koronavirusi.

Futbollistët e kombëtares po janë shumë aktivë në rrjetet sociale duke treguar se si po e kalojnë kohën./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

Miss that feeling ⚽ #StaySafe

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: