image Rama publikon fotografitë e Kosovës: Mikpritje fantastike - Sinjali

Rama publikon fotografitë e Kosovës: Mikpritje fantastike

news image

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotoalbum të fotove që ai i konsideron si më përmbajtjesoret nga vizita dy-ditore që pati në Kosovë.

Ai ka qëndruar dy ditë në Kosovë, ku u takua me përfaqësues të bizneseve, vizitoi familjen e Hashim Thaçit në Burojë dhe ishte në takimin mes dy qeverive.

Rama ka falënderuar të gjithë për mikpritjen fantastike.

“Faleminderit nga zemra të gjithëve për mikpritjen fantastike”, shkroi ai në një postim në Facebook.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin