image Publikohet videoja e Juice Wrld pak orë para se të vdiste

Bota e Yjeve

Showbiz/ Publikohet videoja e Juice Wrld pak orë para se të vdiste

news image

Jarad Anthony Higgins i njohur me emrin artistik si Juice Wrld ka vdekur dje në moshën 21-vjeçare, ashtu siç raportojnë mediat e huaja artisti vdiq pas një sulmi në tru që pësoi në Çikago të Kalifornisë.

Së fundmi “TMZ”, e ka publikuar një video të reperit vetëm pak orë para se ai të ndërronte jetë, transmeton Gazeta Sinjali.

Ai shihet në aeroplan bashkë me disa miq të tij dhe në ato momente duket se gjendja e tij shëndetësore ishte e mirë.

Juice Wrld u bë i njohur me hitin e tij “Lucid Dreams”, që e publikoi në vitin 2018./Gazeta Sinjali/