image Publikohet video kur Fero kërcënonte Butën në krah të 30-vjeçarit që u vra në Ferizaj
[wp-story id="814678"]

Siguri

Publikohet video kur Fero kërcënonte Butën në krah të 30-vjeçarit që u vra në Ferizaj

news image

Gazmend Hyseni ka mbetur i vrarë të shtunën në mesnatë në qytetin e Ferizajt, raporton Gazeta Sinjali.

Vrasësi i 30 vjeçarit dyshohet se është vëllai i reperit, Betim Januzaj që në estradë njihet si Buta.

Ndërkohë, është publikuar një video në rrjete sociale teksa dëgjohet reperi Feronit Shabani duke e kërcënuar Butën dhe cek emrin e viktimës.

Une skom nevojë me shku në Ferizaj, ngom ngom ngom, e përshëndes Strellën, Strella- Ferizaj”, thotë ai në video.

/GazetaSinjali/