image Publikohet traileri i filmit të animuar “Scoob!” - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

14882

Të shëruar

12188

Të vdekur

607

Film/ Publikohet traileri i filmit të animuar “Scoob!”

news image

“Warner Bros. Pictures” e kanë publikuar trailerin zyrtar të filmit të animuar “Scoob!”.

Kjo është hera e parë që aventura e Scooby-Doo paraqitet në një film të metrazhit të gjatë, në të cilën rrëfehen ngjarje që nuk janë dëgjuar më herët për origjinën e Scooby-Doo-s, transmeton Gazeta Sinjali.

Aktorët që do të portretizojnë personazhet e filmit janë: Frank Welker, Will Forte, Zac Efron, Amanda Seyfried dhe Gina Rodriguez.

Filmi do të ketë premierën më 15 maj të 2020-ës./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin