COVID-19

Të infektuar

132

Të sheruar

16

Të vdekur

1

Showbiz/ Publikohet remixi i këngës “Menemadhe”

news image

Është publikuar remixi i këngës, “Menemadhe”, të cilën e këndojnë Lyrical Son, Ledri Vula dhe Mc Kresha.

Këtë remix e ka realizuar producenti i njohur nga PINT, K – Master, shkruan Gazeta Sinjali.

“Menemadhe RMX”, është publikuar e shoqëruar me një video të animuar në kanalin zyrtar të PINT-ave në YouTube.

Teksa kujtojmë se versioni origjinal i këngës “Menemadhe”, ishte publikuar në janarin e vitit të kaluar. Kënga deri më tani numëron mbi 41 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin