COVID-19

Të infektuar

9688

Të shëruar

5480

Të vdekur

300

Kulturë/ Publikohet filmi i shkurtër “A Holiday Reunion”

news image

Një film i shkurtër që ribashkon një alien nga E.T. The Extra-Terrestrial dhe Henry Thomas, i cili e luajti rolin e Elliottit në filmin Steven Spielberg të 1982, është dhënë premierë të enjten në NBC, Syfy dhe në faqen e internetit të Comcast Xfinity.

Filmi titullohet “A Holiday Reunion” dhe është publikuar edhe në kanalin YouTube transmeton Gazeta Sinjali.

“A Holiday Reunion” zgjatë katër minuta dhe qysh në orët e para ka marrë mbi tre milionë klikime në YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin