COVID-19

Të infektuar

10419

Të shëruar

6058

Të vdekur

341

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Schalke-Werder Bermen, ky është vendimi për Rashicën

news image

Sot nga ora 15:30 do të zhvillohet ndeshja mes Schalkes dhe Werder Bermen në kuadër të javës së 29-të.

Futbollisti kosovar, Milot Rashica do të jetë startues nga minuta e parë, transmeton Gazeta Sinjali.

Bermen në dy ndeshjet e fundit ka arritur të shënoj një fitore dhe një barazim, kurse Schalke nuk ka fituar në tri ndeshjet e fundit. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: