image Publikohen formacionet startuese: Lazio – Lokomotiva/ Strakosha e Hysaj titullarë, Muriqi rezervë

Futboll

Publikohen formacionet startuese: Lazio – Lokomotiva/ Strakosha e Hysaj titullarë, Muriqi rezervë

news image

Lazio në ndeshjen e dytë të Ligës së Evropës, do ta luajë ndaj Lokomotivës së Moskës, shkruan Sinjali Sport.

Shqiponjat presin në “Olimpico” me fillim nga ora 21:00, skuadrën ruse.

Bardhekaltërit mbajnë pozitën e fundit me asnjë pikë, derisa kryeqytetasit rus me një pikë janë mbi ta.

Sarri ka vendosur me dy reprezentuesit shqiptar, Thomas Strakosha dhe Elseid Hysaj, derisa Vedat Muriqi vazhdon të jetë rezervë.

Formacionet startuese janë këto:

/Gazeta Sinjali Sporti/