image Publikohen formacionet: Chelsea – Burnley dhe Brentford – Norwich/ Rashica starton - Sinjali

Publikohen formacionet: Chelsea – Burnley dhe Brentford – Norwich/ Rashica starton

news image

Premierliga vazhdon edhe me tri përballje prej orës 16:00, shkruan Sinjali Sport.

Elita e futbollit anglez në program ka ndeshjen mes Chelseat dhe Burnleyt.

Blutë presin në “Stamford Bridge” skuadrën e Burnleyt.

Londinezët kryesojnë në Angli me 25 pikë, derisa mysafirët kanë 7 pikë në pozitën e 18-të.

Ndeshje tjetër në këtë orar është mes dy të inkuadruarve Brentfordit dhe Norwichit.

Ky takim do luhet në Londër me Brentfordin si nikoqir.

Nga minuta e parë do të luajë Milot Rashica për mysafirët.

Në këtë orar do të luhet edhe dueli mes Crystal Palace dhe Wolverhamptonit. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin