image Publikohen 11-shet: Norwich - Southampton/ Rashica startues, Broja rezervë - Sinjali

Publikohen 11-shet: Norwich – Southampton/ Rashica startues, Broja rezervë

news image

Norwichi e Southamptoni përballen në kuadër të xhiros së 12-të në Premierligë, shkruan Sinjali Sport.

Dy skuadrat ku luajnë dy futbollistët shqiptarë, Milot Rashica dhe Armando Broja takohen nga ora 16:00 në ‘Carrow Road’.

Formacionet janë publikuar, ku nga fillimi luan Milot Rashica për vendasit, derisa Armando Broja duhet të pres pjesën e dytë.

Norwich: Krul; Aarons, Hanley, Gibson, Williams; Gilmour, Cantwell, Normann, Rashica, McLean; Pukki.

Southampton: McCarthy; Livramento, Bednarek, Salisu, Walker-Peters; Romeu, Ward-Prowse, Diallo; Elyounoussi, Adams, A Armstrong.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin