image Pozon Bebe Rexha, vë gjoksin në plan të parë
[wp-story id="814678"]

Pozon Bebe Rexha, vë gjoksin në plan të parë

news image

Bebe Rexha u shfaq shumë joshëse në paraqitjen e radhës.

Ajo së fundi performoi në “Sunny Hill”, ku performoi me plot energji.

Pas kësaj performance, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, ku tregoi se si u paraqit.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të zi dhe një bluzë rozë, kjo e fundit ishte aq e ngushtë dhe e hapur saqë gati ia zbulonte gjoksin.