image Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Suharekë - Sinjali

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Suharekë

news image

Sot gjatë mesditës një shtëpi në fshatin Reshtan të Suharekës është përfshirë nga zjarri, shkruan Gazeta Sinjali.

Zjarrfikësit kanë intervenuar gjatë orës 18:20 dhe raportohet se brenda pak minutave kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin.

Sipas zjarrfikësve, është arritur të shpëtohet kulmi dhe shtëpia nuk ka marrë dëme të mëdha./GazetaSinjali/

Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme
Foto: Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit
Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i mur me tulla
Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.
Mund të jetë një imazh i pemë dhe ambiente të jashtme

Shpërndaje artikullin