image Performanca mahnitëse e Dua Lipës në “ARIA Awards 2019” - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15002

Të shëruar

12451

Të vdekur

614

Muzikë/ Performanca mahnitëse e Dua Lipës në “ARIA Awards 2019”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Dua Lipa, mbrëmë ka performuar në ceremoninë e industrisë muzikore Australiane ARIA Awards 2019.

Artistja shqiptare performoi këngën e re “Don’t Start Now”, e veshur e gjitha në të bardha, transmeton Gazeta Sinjali.

Krahas performancës, Dua mahniti të pranishmit me interpretimin e këngës.

“Don’t Start Now” është publikuar më 1 nëntor dhe deri më tani numëron mbi 46 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin