image Pas takimit me Jasharajn, Kurti i drejtohet publikut

Politikë

Pas takimit me Jasharajn, Kurti i drejtohet publikut

news image

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, së bashku me Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati dhe Ministren e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, mbajnë konferencë për media.

Lajmi u bë i ditur në një komunikatë për media nga Zyra e Kryemininistrit.

Konferenca do të fillojë në ora 11:00, teksa pason takimin që Kurti e ka zhvilluar me ekipin e Këshillit Grevist.

/GazetaSinjali/