image Pas operacionit, shqiptari pret 8 orë për t’u kthyer nga Greqia, momenti kur stjuardesa debaton me pasagjerin

Shqipëri

Pas operacionit, shqiptari pret 8 orë për t’u kthyer nga Greqia, momenti kur stjuardesa debaton me pasagjerin

news image

Sapo kishte dal nga spitali pasi kishte përfunduar operacionin dhe ishte nisur për në aeroportin e Athinës, qytetari shqiptar ishte përballur me parregullsi që në momentin e arritjes në aeroport.

Sipas tij, udhëtimi i tij për t’u rikthyer në Tiranë ishte në orën 15:00, por i njëjti ishte shtyrë deri në orën 22:30. Gjatë këtyre rreth tetë orë pritje, udhëtarët nuk ishin informuar së çfarë po ndodhte, kështu duke shkaktuar nervozë te ta.

Gjithashtu, ai ka publikuar edhe momentin kur njëra nga stjuardesa kishte debatuar ashpër me njërin nga udhëtarët.

Stjuardesa e 'Wizz Air' debaton me pasagjerin

Stjuardesa e 'Wizz Air' debaton me pasagjerinDenoncimi i qytetarit:"Pershendetje JOQ! Ju lutem kemi qan dje ne airoportin e athines per te rrugetuar per ne tiran qe nga ora 3 qe kishna nisjen dhe na kane shty ne oren 10 :30 te darkes. Une qe po ju dergoi sapo kisha dal nga spitali dhe sapo kisha pas kry nje operim. Dhe me kane len 8 ore pa ase nje komunikim. Po na fajsonin pse ne ngrime zanin per te drejtat tona. Nje punoines i ORA news u mbait nga policia dhe po ju kerkonte qe te fshinte vidiot gjat rrugtimit dhe gjat pritjes ne athin."

Posted by JOQ Videos on Sunday, May 7, 2023

/GazetaSinjali/