image Pas afro 20 vitesh rikthehet seriali “Pasionet e Fshehta” - Sinjali

Pas afro 20 vitesh rikthehet seriali “Pasionet e Fshehta”

news image

Pas gati dy dekadash, kasti origjinal i dramës së suksesshme romantike, “Pasion de Gavilanes”, i bashkohet pjesës së re të kësaj historie që do të shfaqet vitin e ardhshëm në Telemundo.

Në një njoftim për shtyp, faqja zyrtare konfirmoi nisjen e xhirimeve të “Pasion de Gavilanes II” me kthimin e pritshëm të yjeve të sezonit të parë.

Midis tyre, Mario Cimarro, Danna Garcia, Juan Alfonso Baptista, Natasha Klauss dhe Paola Rey. Gjithashtu do të bashkohen edhe Zharick Leen, Kristina Lilley, Carmenza Gonzalez dhe Tatiana Jauregui.

Seriali, i cili rrëfen jetën pasionante dhe të trazuar të familjeve Reyes dhe Elizondo, filloi transmetimin e tij rreth 20 vite më parë.

Përveç kësaj, tregohet se këtij sezoni të ri do t’i bashkohen aktorët Bernardo Flores, Sebastian Osorio dhe Juan Manuel Restrepo.

Kasti plotësohet nga: Sergio Goyri, Camila Rojas, Alejandro Lopez, Yare Santana, Jeronimo Cantillo, German Quintero, Constanza Hernandez, elngel de Miguel, Boris Schoemann, Jacobo Montalvo, Jhonatan Bedoya, Valeria Caicedo, Katherine Porto dhe varlvaro Garcia.

Sipas informacioneve, “Pasion de Gavilanes” është një nga serialet më të njohura në Telemundo, në të cilin tregohet historia e paharrueshme e Juan, Oscar dhe Franco Reyes, tre vëllezër që paraqiten si punëtorë të fermës për të infiltruar në jetën e familjes Elizondo.

Videon e publikuar në Instagram mund ta shihni këtu./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin