image Pamje: Takim emocionues i ushtarit ukrainas dhe birit të tij

Botë

Pamje: Takim emocionues i ushtarit ukrainas dhe birit të tij

news image

Një video prekëse vjen nga Ukraina. Pamje në të cilat shfaqet një takim mes një ushtari ukrainas dhe birit të tij.

Ushtarëve ukrainasë u lejohet të vizitojnë shkurtimisht familjarët, me qëllim që t’ju dërgojnë ushqim, ujë dhe gjësende tjera për të cilat kanë nevojë. 

/GazetaSinjali/