image Pamje se si vrapon burri kur gruaja e zë me të dashurën në kinema - Sinjali

Pamje se si vrapon burri kur gruaja e zë me të dashurën në kinema

news image

Një video që po qarkullon në rrjete sociale është bërë virale gjithandej ku shfaqet një dramë dashurie e zhvilluar në Kolumbi, shkruan Gazeta Sinjali.

Kjo video është publikuar në TikTok ku shihet një burrë me të dashurën e tij në kinema.

Por teksa po e shijonin filmin, një moment i papritur iu ndodhi, kur shfaqet gruaja e cila e zë burrin e saj me të dashurën.

E dashura që e kishte mbajtur të fshehtë burri, kur i erdhi gruaja u largua menjëherë, përderisa burri njëherë mori disa goditje dhe iku me shpejtësi. /GazetaSinjali/

@capi_oficial38

lo pillaron

♬ sonido original – capi oficial

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: