image Pamje nga djegia e shtëpisë në Ulpianë

Siguri

Pamje nga djegia e shtëpisë në Ulpianë

news image

Një shtëpi në lagjen “Ulpiana” të Prishtinës është përfshirë nga flakët para një ore, raporton Sinjali.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia dhe kanë njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit për ta shuar zjarrin, teksa persona të lënduar nuk ka.

“Sot rreth orës 12:30, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në lagjen Ulpiana në Prishtinë, ku është duke u djegur një shtëpi. Në vendngjarje janë zjarrfikësit dhe policia të cilët po merren me rastin. Deri tani nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar”, tha Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë.

/GazetaSinjali/