image Pamje kur Policia e Kosovës largon nga “Fadil Vokrri” këngëtarin kosovar
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Pamje kur Policia e Kosovës largon nga “Fadil Vokrri” këngëtarin kosovar

news image

Pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë detyruar që të mos i lejojnë hyrjen në stadium një të riu.

Këngëtari “Noga” është nxjerrë jashtë nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’ pasi me vete pati gjëra të cilat nuk lejohet në përcjelljen e një ndeshje futbollistike.

Sipas asaj që raporton Indeksonline i njëjti ka rezistuar që të kontrollohet nga pjesëtarët policorë dhe kësisoj edhe ka mbetur jashtë stadiumit.

Në një video shihet se si i njëjti rezistonte në drejtim të policisë, madje doli duke ngritur zërin e duke i drejtuar gishtin policëve./Gazeta Sinjali/