image Pak ditë pas ndarjes, ish e dashura e Don Xhonit përfundon në spital

Bota e Yjeve

Pak ditë pas ndarjes, ish e dashura e Don Xhonit përfundon në spital

news image

Dyshja që bëri bujë për një kohë në mediat rozë, pak ditë më parë kanë zbuluar se janë ndarë me njëri-tjetrin përfundimisht.

Bëhet fjalë për modelen ruse, Ariana Lirey dhe reperin nga Drenica, Don Xhoni.

Ariana e akuzoi artistin shqiptar se ka qenë më shumë i fokusuar në makina e femra të tjera, se sa për të krijuar familje.

Megjithatë, pak ditë pas ndarjes Lirey ka publikuar një fotografi në rrjete sociale teksa tregon se është duke marrë trajtim mjekësor në spital, derisa nuk ka dhënë më shumë detaje.

/GazetaSinjali/