image Pak ditë deri në publikimin e këngës “Cartel” të LilDon - Sinjali

Pak ditë deri në publikimin e këngës “Cartel” të LilDon

news image

LilDon ka gati disa projekte të reja, artisti ka publikuar një postim ku ka dhënë disa informacione rreth prurjeve të reja .

I pari nga këto është finalizuar dhe do të vij me videoklip.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë LilDon i cili ka treguar se kënga mban emrin “Cartel”.

Publikimi i saj mbetët çështje ditësh./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: