image Oda Amerikane të enjten nis Panairin e Punës 2022

Biznes

Oda Amerikane të enjten nis Panairin e Punës 2022

news image

Oda Amerikane njofton se të enjten do të mbahet Panairi i Punës 2022 që do të nis nga ora 10:00 deri në 17:00.

Panairi do të mbahet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Oda Amerikane u bën thirrje të gjithë personave që kanë të drejtë pune të takohen në panair me kompanitë më të mëdha në Kosovë nga industritë e ndryshme.

/GazetaSinjali/