image Nuk po ndalen golat në Londër, Liverpooli barazon sërish rezultatin

Futboll

Nuk po ndalen golat në Londër, Liverpooli barazon sërish rezultatin

news image

Një super ndeshje është duke u zhvilluar mes Arsenalit dhe Liverpoolit.

Teksa pjesa e parë u mbyll me epërsinë e vendasve 2-1, mysafirët kanë reaguar në fillim të pjesës së parë.

Roberto Firmino ka barazuar shifrat në minutën e 52-të, pas një asistimi fantastik nga Diogo Jota.

/GazetaSinjaliSport/