image Nuk ndalen hajnat: Vjedhin stoli ari në një shtëpi në Vushtrri

Siguri

Nuk ndalen hajnat: Vjedhin stoli ari në një shtëpi në Vushtrri

news image

Një person nga Vushtrria ka raportur në Polici se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari me vlerë 1 mijë e 320 euro.

Gazeta Sinjali mëson nga burimet se gjithashtu janë vjedhur edhe 150 fishekë të kalibrit 9 mm.

Siç merr vesh gazeta, ngjarja ka ndodhur të shtunën, rreth orës 21:50 në rrugën” Xajë Ahmeti”.

Me rastin janë duke u marrur organet kompetente./Gazeta Sinjali/