image Nuk do ta besoni sa vjeç mbushi sot Diellza Kolgeci
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Nuk do ta besoni sa vjeç mbushi sot Diellza Kolgeci

news image

Diellza Kolgeci, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se sot feston ditëlindjen, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndoshta nuk do ta besoni, por Diellza sot ka mbushur 42 vjet.

Ajo ka ndarë disa imazhe nga fëmijëria dhe një postim të ditëlindjes para pesë viteve, ku tha se që nga ajo kohë nuk ka ndryshuar.

“5 vite që kur e kam shkruar këtë urime për MUA. Sot 42, nuk kam ndryshuar në brendësi vetëm se jam e përmbushur sepse jam nëna e Helenës . Ju faleminderit te gjithve per urimet, fjalët e ëmbëla. Ju dua”, ka shkruar Diellza.

5 vite qe kur e kam shkrua kete urime per MUA… Sot 42, nuk kam ndryshuar ne brendesi vetem se jam e permbushur sepse jam nena e Helenes ❤ Ju faleminderit te gjithve per urimet, fjalet e embela. Ju dua ????????

Posted by Diellza R. Kolgeci on Saturday, 23 Janar 2021

/Gazeta Sinjali/