image Nuk besonte në COVID-19, infektohet Fero - Sinjali

Nuk besonte në COVID-19, infektohet Fero

news image

Reperi i njohur shqiptar Feronit Shabani, i njohur si Fero, ka njoftuar se është infektuar me virusin korona, shkruan Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një videoje të publikuar në profilin e tij në Instagram, reperi ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Fero gjithashtu në publikimin e tij ishte shprehur se nuk besonte te COVID-19 dhe se ky virus ishte shaka, mirëpo tani pas infektimit të tij është bindur për ekzistencën e tij.

 “Kam menduar që koronavirusi është hajgare, por përnjëmend ishte. Unë jam pozitiv. Mos më flisni”, ka thënë Fero. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: