image Një grua në Veri e rrahu një burrë pastaj tentoi ta godasë me thikë - Sinjali

Një grua në Veri e rrahu një burrë pastaj tentoi ta godasë me thikë

news image

Një grua dyshohet se mbrëmë rreth orës 20:40 e sulmoi fizikisht një burrë në Mitrovicën e Veriut, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas raportit 24-orësh, rasti ka ndodhur në rrugën “Knjaza Millosh” dhe e dyshuara pastaj kishte tentuar ta godasë me thikë.

Viktima mashkull kosovar ka deklaruar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. E dyshuara kishte tentuar ta godiste viktimën me një mjet të mbrehtë (thikë)“, thuhet në raport.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin