image Nis seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve
[wp-story id="814678"]

Drejtësi

Nis seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve

news image

Ka filluar seanca e radhës për ecurinë e procesit të çështjes kundër Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Rexhep Selimit.

Seanca ka nisur me prezantimin e palëve.

Ish-presidenti Hashim Thaçi, ish-kryeparlamentari Kadri Veseli, ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi dhe ish-deputeti Rexhep Selimi, nuk janë prezentë në sallë, por janë duke e përcjellë seancën përmes video lidhjes.

/GazetaSinjali/