image Ngacmoi seksualisht një të mitur, arrestohet një person në Vushtrri

Siguri

Ngacmoi seksualisht një të mitur, arrestohet një person në Vushtrri

news image

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi që i njëjti dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, ngjarja dyshohet se ka ndodhur në Vushtrri.

Lidhur me rastin i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është cilësuar “sulm seksual”.

/GazetaSinjali/