image Ngacmoi një burrë në Fushë-Kosovë para një jave, prangoset nga policia

Siguri

Ngacmoi një burrë në Fushë-Kosovë para një jave, prangoset nga policia

news image

Policia e Kosovës ka arritur që të arrestojë një person, i cili dyshohet se para një jave ka ngacmuar një burrë në Fushë-Kosovë, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit brenda prokurorisë kanë thënë se më 30 maj të këtij viti e kishte lënë një letër me përmbajtje ofenduese dhe ngacmuese në parafangon e veturës së një burri.

Këto burime bëjnë të ditur se i arrestuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje./Gazeta Sinjali/