image Në këto data do mbahet festivali “Sunny Hill”

Bota e Yjeve

Në këto data do mbahet festivali “Sunny Hill”

news image

Pas dy viteve pauzë rikthehet festivali Sunny Hill.

Artistë me renome botërore priten të performojnë në këtë festival.

Ndërsa para pak kohësh janë zbuluar edhe datat se kur do të mbahet ky eveniment.

Faqja zyrtare e SunnyHill në Instagram përmes një postimi ka bërë me dije se ky festival do mbahet me datë 4,5,6 dhe 7 gusht të këtij viti.

https://www.instagram.com/p/Cc53ccjKMwv/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ae40b068-cb1b-4b24-ab02-46eaa78414c3

/GazetaSinjali/