image Ndeshje e çmendur në Londër, Salah barazon shifrat - VIDEO - Sinjali

Ndeshje e çmendur në Londër, Salah barazon shifrat – VIDEO

news image

Ndeshje e çmendur është duke u zhvilluar aktualisht në Londër në takimin mes Fulhamit dhe Liverpoolit.

Mohamed Salah ka barazuar rezultatin në 2-2, pasi Mitrovic i dha avantazhin e dytë skuadrës së tij nga penalltia.

Egjitptiani e shfrytëzoi mjaft mirë një gabim në mbrojtjen e vendasve, duke shënuar me lehtësi.

Golin mund ta shikoni KËTU

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: