image Ndahet nga jeta veprimtari i shquar i LDK-së

Sociale

Ndahet nga jeta veprimtari i shquar i LDK-së

news image

Është ndarë nga jeta veprimtari i shquar i LDK-së, Mehdi Arifi.

Figura të rëndësishme të LDK-së kanë ngushëlluar vdekjen e të ndjerit.

Kandidati nga radhët e LDK-së në zgjedhjet e fundit komunale, Ekrem Hyseni ka thënë se jeta dhe veprimtaria e tij do të mbeten të përjetshme në kujtimet e tyre.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në ora 17:00, në varrezat e fshatit Bajçinë të Podujevës (lagjeja e Mavriqve), kanë njoftuar familjarët e të ndjerit.

345651219 1441756639912103 5492876792970072166 n

/GazetaSinjali/