image Ndahen sërish Arbenita dhe Fero? - Sinjali

Ndahen sërish Arbenita dhe Fero?

news image

Çifti Arbenita Ismajli dhe Fero u bënë prindër për herë të parë në muajin prill.

Qysh nga ajo koha ata i qëndruan njëri-tjetrit pranë për çdo moment, kjo u bë e ditur edhe nga postimet e tyre në rrjetet sociale.

Mirëpo, një veprim që habiti ndjekësit ishte se Fero dhe Arbenita kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Mjaftoi kjo që të aludohet se përsëri çifti i kanë prishur raportet edhe pse nuk është hera e parë që dyshja bëjnë një veprim të tillë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: