image “Mshele gojën se të shkyjë si pulën”, publikohet videoja tjetër vulgare e 'It’s my Home'
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

“Mshele gojën se të shkyjë si pulën”, publikohet videoja tjetër vulgare e ‘It’s my Home’

news image

Banorët e programit televiziv “It’s my Home” kanë filluar të shpërndahen me të madhe në rrjetet sociale, duke u komentuar jashtë mase për sjelljet dhe shprehjet e tyre vulgare brenda shtëpisë.

Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një debat i fortë mes banorëve, ku Ina shpërthen ndaj një banore tjetër.

Derisa gjatë videos Ina përdor fjalë të ulta si: “Mshele gojën, mos ta ni zonin se t’qkyj si pulën”.

Gjithashtu, sot është bërë virale videoja ku një banor ka sulmuar fizikisht një vajzë brenda shtëpisë duke e goditur me këpucë. Viktima e dhunës, largohet duke qarë në zë madje askush nuk shkon pas saj për ta ndihmuar.

E përlotur, banorja që u sulmua dëgjohej teksa thoshte “S’jam ardhë unë mem rreh këtu”.

/GazetaSinjali/